>> Program Łatwy Start z Fenix (sierpień 2020) <<

Fenix, to miejsce w którym masz szansę, by robić coś innego…

To miejsce, gdzie możesz zostać swoim własnym szefem!

Według analityków biznesu, sprzedaż bezpośrednia, a zwłaszcza marketing wielopoziomowy, należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się branż.

Z każdym rokiem przybywa w Polsce Klientów korzystających  zarówno z tej formy zakupów, jak i osób, które związały ze sprzedażą bezpośrednią swoją przyszłość i budują karierę zawodową.

Nas ten fakt nie dziwi!

Marketing wielopoziomowy, to biznes równych szans, zajęcie dla każdego kto ceni wolność i niezależność, pragnie rozwoju osobistego i chce osiągnąć sukcesy zawodowe i materialne. Tu nikt nie pyta, jakie posiadasz wykształcenie, doświadczenie zawodowe, plany rodzinne, liczbę dzieci, czy jesteś w ciąży, czy  może właśnie urodziłaś i czy zawsze
będziesz do dyspozycji firmy. Nie ma również znaczenia to, czy umiesz perfekcyjnie sprzedawać – wystarczy, że będziesz używać produktów i polecać je znajomym.

Twoje zaangażowanie, pozytywne nastawienie, energia oraz rekomendacja, to najlepsza technika sprzedaży!

Rozpocznij swoją karierę z Fenix – Poznaj nas:

Fenix oferuje Ci trzy możliwości zarabiania pieniędzy

1. ZARABIASZ, oszczędzając na zakupach wyjątkowych produktów Fenix na własny użytek;

2. ZARABIASZ, prezentując Katalogi z produktami Fenix i sprzedając biżuterię srebrną, profesjonalne kosmetyki oraz wyjątkowe wody perfumowane i perfumy;

3. ZARABIASZ, zapraszając innych do współpracy i budując własny Zespół Dystrybutorów, by razem wypracować dochód.

Korzyści z rejestracji w Fenix:

– Łatwa rejestracja bez opłaty wpisowej i obowiązku kupowania tzw. starterów;
– Rabat natychmiastowy przy zamówieniu już od 1 zł ceny katalogowej; – Brak comiesięcznego obowiązku składania zamówień oraz limitu zamówień;
– Możliwość korzystania z programów motywacyjnych i lojalnościowych oraz ofert specjalnych kierowanych wyłącznie do naszych Dystrybutorów;
– Możliwość budowy struktury sprzedaży i szybkiego awansu;

Dzięki Fenix możesz pracować tak, jak lubisz!

Klienci i potencjalni Dystrybutorzy otaczają Cię wszędzie. Wystarczy ich zauważyć, by móc uwolnić się od presji czasu, niskich zarobków oraz braku czasu dla rodziny, znajomych i przyjaciół. To Ty decydujesz kiedy, jak i z kim chcesz pracować.

Każde zamówienia nagradzamy rabatem natychmiastowym oraz darmowymi katalogami. Jako nasz Dystrybutor masz dostęp do próbek, akcesoriów i programów specjalnych w których możesz otrzymać prezenty lub zniżki nawet do 80% wartości produktów!

Zamówienia możesz składać o dowolny czasie w trakcie trwania Katalogu. Płatność za zamówienie następuję automatycznie podczas jego składania za pośrednictwem płatności internetowych DotPay – dzięki temu nie musisz pamiętać o terminach płatności za faktury.

Możesz również skorzystać z opcji płatności “za pobraniem” – wówczas za swojej zamówienie zapłacisz gotówką bądź kartą u kuriera.

Pokaż katalog swoim znajomym, przyjaciołom, sąsiadom i zbierz od nich zamówienia – w ten sposób zarobisz swoje pierwsze pieniądze.

Pamiętaj! Otrzymujesz aż 24% ZYSKU NATYCHMIASTOWEGO ze sprzedaży produktów swoim Klientom.

Chcesz osiągnąć znacznie więcej?

Skorzystaj z możliwości jakie daje nasz Plan Marketingowy i osiągnij niezależność finansową.

W Fenix możesz osiągnąć nieograniczone zyski zapraszając innych  do współpracy (rekrutowanie) – to nagroda za szkolenie nowych osób i pokazywanie im, jak odnieść sukces w Twoim Zespole.

Każda osoba z Twojego Zespołu może robić zakupy na własny użytek, sprzedawać produkty z marżą oraz rejestrować nowe osoby. Każdy zakup dokonany przez dowolne osoby z Twojego Zespołu jest liczony do wspólnego
obrotu.

Grupę budujemy tak, aby każdy miał szansę na rozwój stabilnego i dającego profity biznesu. W momencie zapraszania przez Ciebie nowych osób, Twój sukces będzie zależał zarówno od Ciebie, jak i od nich.

Twój rabat wynikowy opiera się na wypracowanym wspólnym obrocie w PLN oraz na różnicy poziomów Twojego i osób, które zaprosiłeś do swojego Zespołu.

Osiągając kolejne poziomy rabatowe, nie tylko oszczędzasz kupując produkty po cenach Dystrybutora i zarabiasz na sprzedaży produktów, ale otrzymujesz również rabat wynikowy albo wynagrodzenie wynikające z Planu Marketingowego Fenix liczone od łącznego obrotu całego Twojego Zespołu.

ZYSK z rozwoju Twojej Grupy może odmienić Twoje życie!

Korzyści z budowy Zespołu:

– Alternatywa dla pracy na etacie;

– Stała motywacja do rozwoju i dalszych działań;

– Ponadprzeciętne wynagrodzenie przy osiągnięciu wyższych poziomów rabatowych;

– Niezależność – sam decydujesz kiedy i ile pracujesz;

– Sam jesteś swoim własnym szefem;

– Brak ograniczeń czasowych;

– Łatwe połączenie pracy zawodowej z życiem rodzinnym;

– Nowe znajomości i przyjaźnie.

Naucz innych rekrutacji i budowania własnego Zespołu Sprzedażowego, aby osiągnąć wyższe poziomy rabatowe!

Im więcej osób będzie aktywnie sprzedawać i zapraszać nowe osoby do Grupy, tym więcej zarobisz i szybciej osiągniesz dochód pasywny wynikający z dalszych poziomów Planu Marketingowego.

Na tym jednak nie koniec!

Twoje dalsze zaangażowanie w promocję Marki Fenix może być nagrodzone poprzez otrzymanie nominacji do prestiżowego grona najlepszych z najlepszych – grona Dyrektorów Fenix.

Powiedz “TAK” i zostań Dystrybutorem już TERAZ!

Znajdź nas