Kosmetyki

Jesteśmy przekonani, że odpowiednio dobrane składniki naturalne i nowoczesna technologia pozwoliły nam na stworzenie linii luksusowych i wyjątkowych produktów do pielęgnacji Twojego ciała. Unikalna formuła kosmetyków Fenix oparta jest na dobroczynnych właściwościach starannie dobranych składników.

Najwyższej jakości kosmetyki, zapewnią kompleksowe nawilżenie i odżywienie Twojej skóry.

Seria kosmetyczna Fenix Jewellery&Cosmetics, to połączenie naturalnych składników z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i aptecznymi. Tworząc nasze kosmetyki trzymaliśmy się wszystkich wymaganych norm jakości i bezpieczeństwa. Nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

Instytut Piękna Fenix, to wyłącznie kosmetyki profesjonalne i specjalistyczne o intensywnym działaniu, które produkujemy zgodnie z zasadami GMP(Good Manufacturing Practice) oraz systemem zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Nasza oferta zawiera głównie produkty do pielęgnacji twarzy, włosów, ciała i rąk. Systematycznie będziemy rozszerzać naszą ofertę, aby móc zaproponować naszym Klientom wyjątkowe produkty.

Kosmetyki produkujemy na bazie naturalnych składników. Instytut Piękna, to wysoka jakość i elegancki wygląd.

Opakowania naszych produktów są najwyższej jakości i spełniają wszystkie stawiane im wymogi bezpieczeństwa.

Kosmetyki Fenix Jewellery&Cosmetics spełniają wszelkie warunki wymagane zarówno polskimi jak i międzynarodowymi przepisami dopuszczającymi kosmetyki do obrotu i stosowania na terenie Polski i Europy.

Poczuj na sobie luksusowy dotyk piękna!