Aktualności

czerwiec.2019

Media o nas:

Profesjonalna pielęgnacja męskiej skóry twarzy – artykuł poświęcony nowemu kremowi dla mężczyzn z cynkiem i mniszkiem lekarskim na łamach portalu TrustedCosmetics.

Zobacz artykuł >> KLIKNIJ <<

maj.2019

Kremowe Serum ze śluzem ślimaka – nagrodzone Diamentem Beauty 2019 – teraz nominowane do otrzymania tytułu Qltowy Kosmetyk 2019!

Spośród setek produktów dostępnych na Rynku kosmetycznym w Polsce, Jury Qltowego Kosmetyku wybrało zaledwie kilkadziesiąt kosmetyków, które weszły do wielkiego finału konkursu. Wśród tych najlepszych produktów do zadań specjalnych znalazło się Kremowe Serum ze śluzem ślimaka!

Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie statuetek odbędzie się 18 czerwca w Warszawie.

Trzymajcie mocno kciuki za sukces naszego Serum!

kwiecień.2019

Fenix Jewellery&Cosmetics nagrodzony tytułem Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl 2019!

Wyróżnienie jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu wyłonienie i uhonorowanie firm, które w codziennych działaniach dążą do osiągania najwyższej jakości i wysokiego poziomu bezpieczeństwa swoich produktów i usług oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających kobiet.

Zdobywcy tytułu Kobieca Marka Roku to firmy godne zaufania, posiadające produkty najwyższej jakości, wprowadzające nowoczesne technologie, stawiające na pierwszym miejscu na jakość i niezawodność, bezpieczeństwo, precyzję wykonania, najlepsze, wyselekcjonowane materiały i doskonałą obsługę Klienta.

kwiecień.2019

Media o nas:

Nowe zapachy Fenix Jewellery&Cosmetics na łamach portalu Trusted Cosmetics.

Zobacz artykuł >> KLIKNIJ <<

marzec.2019

Media o nas:

Kosmetyki Fenix Jewellery&Cosmetics na łamach portalu uroda.com

Zobacz artykuł: >> KLIKNIJ <<

marzec.2019

Fenix Jewellery&Cosmetics ruszył z cyklem szkoleń w ramach AKADEMII BIZNESU FENIX!

Od marca Dystrybutorzy Fenix są wspierani w budowie stabilnego biznesu również poprzez szkolenia internetowe oraz szkolenia w poszczególnych regionach sprzedażowych.

Chcemy aktywnie pomagać naszym Dystrybutorom w budowie ich stabilnego biznesu. Pokażemy, jak wykorzystać korzyści płynące z naszego NOWEGO Planu Marketingowego.

Pierwsze spotkanie szkoleniowe odbyło się w formie webinaru 11 marca. Cykl szkoleń na platformie webinarowej będzie prowadzony, co dwa tygodnie.

Jesteśmy przekonani, że AKADEMIA BIZNESU przyczyni się do dynamicznego wzrostu grup sprzedażowych naszych Dystrybutorów oraz coraz więcej osób sięgnie po tytuły Dyrektorskie i dodatkowe gratyfikacje.

marzec.2019

Kamil Holka – Ambasadorem Marki Fenix Jewellery&Cosmetics!

Od marca do Zespołu Fenix dołączył Mistrz Polski w boksie – Kamil Holka, który będzie pełnił funkcję Ambasadora Marki Fenix.

Naszemu Ambasadorowi życzymy wielu sukcesów zarówno zawodowych, jak i w promowaniu naszej Marki.

luty.2019

Kremowe serum ze śluzem ślimaka nagrodzone Diamentem Beauty 2019!

„…Niewątpliwie jedną z zalet kremowego serum do twarzy z ekstraktem ze ślimaka na dzień i noc marki Fenix Jewellery&Cosmetics jest naprawdę dobry skład. Warto zwrócić uwagę, że substancje aktywne znajdują się na wysokich pozycjach. Dobry skład, wyjątkowe rezultaty pielęgnacyjne, szczególnie dla mojej wrażliwej i kapryśnej cery, to tylko kilka cech, które sprawiło, że nagrodziliśmy ten kosmetyk Diamentem Beauty 2019…”

luty.2019

Woda perfumowana BRAVE Fenix Jewellery&Cosmetics nagrodzona Diamentem Beauty 2019!

Jury składające się z dziennikarzy portalu kosmetycznego TrustedCosmetics.pl doceniło wyjątkowy, męski i trwały zapach wody perfumowanej BRAVE.
Zapach został doceniony za zastosowanie luksusowych francuskich komponentów, specjalnej włoskiej butelki oraz za intensywność i trwałość.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapachy z oferty Fenix były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Zapachy Fenix, to ikona klasy premium w przystępnych cenach!

Od teraz BRAVE błyszczy blaskiem diamentów, dzięki wyróżnieniu Diamenty Beauty 2019.

luty.2019

Media o nas:

Produkty Fenix Jewellery&Cosmetics w lutowym wydaniu Magazynu Day & Night!

styczeń.2019

Firma Fenix Jewellery&Cosmetics od tego roku może poszczycić się mianem Dobra Marka 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

Redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy przeprowadzają badania mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności brandów w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz objęte zostają między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów.

Biżuteria, zapachy oraz profesjonalne kosmetyki Fenix Jewellery&Cosmetics zostały wysoko ocenione, dlatego jury postanowiło wyróżnić je zaszczytnym tytułem Dobra Marka 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

To wyróżnienie jest dla nas powodem do dumy i potwierdzeniem przynależności do grona najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w branży marketingu społecznościowego.

styczeń.2019

Fenix Jewellery&Cosmetics z Certyfikatem Rzetelna Firma!

Certyfikat Rzetelna Firma, to potwierdzenie uczciwości i wiarygodności w biznesie.

Świadczy on o Firmie, jako wiarygodnej i wypłacalnej. Certyfikat Rzetelności potwierdza brak niespłaconych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów BIG S.A.

Fenix – Firma, której opłaca się zaufać!

Certyfikat możesz zobaczyć klikając w link: https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/DEGS8OB8

 

styczeń.2019

Media o nas:

„Cel – piękne paznokcie w Nowym Roku!”

Przeczytaj artykuł tutaj>>

grudzień.2018

Media o nas:

Produkty Fenix Jewellery&Cosmetics w Magazynie Najwspanialsze:

listopad.2018

Media o nas:

„Prezent na Mikołajki  i  święta dla niego?”

Przeczytaj artykuł tutaj>>

listopad.2018

Piękna biżuteria srebrna, luksusowe zapachy i profesjonalne kosmetyki są dostępne dla mieszkańców Katowic i okolic w profesjonalnym sklepie Marki Fenix  Jewellery&Cosmetics przy Al. Wojciecha Korfantego 44b.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego jedynego sklepu w Polsce i skorzystania z SUPER ofert ŚWIĄTECZNYCH!

Przyjdź, zobacz i zakochaj się w produktach Fenix!