Zapachy

Początek naszej działalności zakładał oferowanie naszym Klientom eleganckiej biżuterii na każdą okazję.
Jednak okazało się, że czegoś nam brakuje. Brakowało nam uzupełniania oferty katalogowej o wyjątkowe zapachy!

Kobieta ubrana w zapach przyciąga męskie spojrzenia. Dobrze dobrane perfumy podkreślają osobowość, dodają pewności siebie i uroku. Są dopełnieniem wyglądu, dlatego powinny współgrać z naszym stylem życia.

Takie właśnie są zapachy kolekcji Fenix Perfumes, które są sposobem na wyrażenie Twojej osobowości i temperamentu.

W naszej ofercie znajdziecie wody perfumowane oraz prawdziwe perfumy.
Obie te kategorie zapachowe cechują się wysokim zaperfumowaniem, co wiąże się z ich trwałością oraz wyrazistością zapachu.

Do przygotowania naszej kolekcji zapachów użyliśmy najlepszych komponentów zapachowych, eleganckich flakonów oraz stworzyliśmy wyjątkowe opakowania.

Wszystkie nasze wody perfumowane oraz perfumy są produkowane w oparciu o francuskie kompozycje zapachowe, które pochodzą z francuskiego Grasse.

Grasse to miasto, na Lazurowym Wybrzeżu, kolebka i światowa stolica perfum, centrum naturalnych aromatów. Miasto pachnące mimozą, jaśminem, kwiatem pomarańczy i różami. Poznaj zapachy, które zniewalają i przenoszą w sferę relaksu. W każdej linii zapachowej znajdziesz produkty idealnie dopasowane do Twojej osobowości.

Nasza kolekcja obejmuje zarówno zapachy dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Staranie dobrane francuskie zapachy, wysokiej jakości flakony, wyjątkowe tłoczone i zdobione opakowania – taka jest wizja piękna i elegancji kolekcji Fenix Perfumes.