O nas

Fenix Jewellery&Cosmetics jest polską firmą, która działa w systemie marketingu wielopoziomowego. Specjalizujemy się w produkcji biżuterii srebrnej próby 925. Nasza oferta obejmuje również wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne, kosmetyki specjalistyczne, do kąpieli oraz wyjątkowe zapachy damskie i męskie.

Dzięki specjalnemu systemowi dystrybucji naszych produktów, dajemy możliwość dodatkowego zarobku dla każdej osoby, która kocha piękno tak samo, jak my.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty cechowały się wysoką jakością oraz starannością wykonania. Idealnie łączymy z sobą produkty naturalne z nowoczesnymi osiągnięciami naukowymi.

Nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach i posiadają wszystkie niezbędne badania i atesty, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne.

Zapachy z kolekcji Fenix Perfumes są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Wszystkie kompozycje zapachowe pochodzą z francuskiego miasta Grasse, które jest położone na Lazurowym Wybrzeżu i jest nazywane światową stolicą perfum. Kolekcje zapachowe Fenix zamknięte są w eleganckich flakonach, które umieściliśmy w designerskich kartonikach.

Spółka Fenix powstała z myślą o pięknie, elegancji i niezależności finansowej. Dajemy możliwość zarówno korzystania z wyjątkowych produktów najwyższej jakości, jak i osiągnięcia wymiernych korzyści finansowych w oparciu o nasz Plan Marketingowy.

Średnio, co 6-7 tygodni prezentujemy nowy katalog z mnóstwem promocji i nowości. Przykładamy dużą uwagę do jakości katalogów – wiemy, że są one „witryną sklepową” naszych Dystrybutorów.

Przekonaj się, że Fenix to nie tylko firma, ale sposób na życie!