O nas

Fenix Jewellery&Cosmetics jest polską firmą, która działa w systemie marketingu wielopoziomowego. Specjalizujemy się w produkcji biżuterii srebrnej próby 925. Nasza oferta obejmuje również wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne, kosmetyki specjalistyczne, do kąpieli oraz wyjątkowe zapachy damskie i męskie.

Dzięki specjalnemu systemowi dystrybucji naszych produktów, dajemy możliwość dodatkowego zarobku dla każdej osoby, która kocha piękno tak samo, jak my.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty cechowały się wysoką jakością oraz starannością wykonania. Idealnie łączymy z sobą produkty naturalne z nowoczesnymi osiągnięciami naukowymi.

Nasze kosmetyki nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i nie były testowane na zwierzętach.

Perfumy oraz wody perfumowane z naszej oferty są komponowane przez najlepszych kreatorów zapachów w jednej z najstarszych i najbardziej uznanych francuskich firm perfumeryjnych w Grasse – mieście, które jest nazywane światową stolicą perfum. Kolekcje zapachowe Fenix zamknięte są w eleganckich flakonach, które umieściliśmy w designerskich kartonikach.

Spółka Fenix powstała z myślą o pięknie, elegancji i niezależności finansowej. Dajemy możliwość zarówno korzystania z wyjątkowych produktów najwyższej jakości, jak i osiągnięcia wymiernych korzyści finansowych w oparciu o nasz Plan Marketingowy.

Średnio, co 6-7 tygodni prezentujemy nowy katalog z mnóstwem promocji i nowości. Przykładamy dużą uwagę do jakości katalogów – wiemy, że są one „witryną sklepową” naszych Dystrybutorów.

Pragniemy dawać szansę każdemu, kto chce rozwijać swoje umiejętności i dążyć do poprawy jakości swojego życia. Plan Marketingowy Fenix Jewellery&Cosmetics umożliwia naszym Dystrybutorom szybkie rozpoczęcie i dynamiczny rozwój swojego biznesu bez ryzyka i nakładu środków finansowych oraz inwestycji.

Przekonaj się, że Fenix to nie tylko firma, ale sposób na życie!