Kariera

DOŁĄCZ DO FENIX W KATALOGU 02/2019 I ODBIERZ NAGRODY!

Zostań Dystrybutorem Fenix Jewellery&Cosmetics i kupuj oferowane przez nas produkty korzystając ze specjalnego rabatu już przy zamówieniu od 1 zł!

Decydując się na zostanie Dystrybutorem, możesz kupować oferowaną przez nas biżuterię srebrną, wody perfumowane, perfumy oraz profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne korzystając ze specjalnych rabatów oraz promocji kierowanych do naszych Dystrybutorów.

Korzyści z rejestracji w Fenix:

  1. Łatwa rejestracja bez opłaty wpisowej i obowiązku kupowania tzw. starterów;
  2. Rabat natychmiastowy przy zamówieniu już od 1 zł ceny katalogowej;
  3. Brak comiesięcznego obowiązku składania zamówień oraz limitu zamówień;
  4. Możliwość korzystania z programów motywacyjnych i lojalnościowych oraz ofert specjalnych kierowanych wyłącznie do naszych Dystrybutorów;
  5. Dostęp do próbek produktów, gadżetów reklamowych oraz materiałów dla Dystrybutorów;

Płatność za zamówienie następuję automatycznie podczas jego składania za pośrednictwem płatności internetowych DotPay – dzięki temu nie musisz pamiętać o terminach płatności za faktury.

Możesz również skorzystać z opcji płatności “za pobraniem” – wówczas za swojej zamówienie zapłacisz gotówką bądź kartą u kuriera.

Pokaż katalog swoim znajomym, sąsiadom i zbierz od nich zamówienia – w ten sposób zarobisz swoje pierwsze pieniądze. Sprawdź jakie to proste!

Chcesz osiągnąć znacznie więcej?

Skorzystaj z możliwości jakie daje nasz Plan Marketingowy i osiągnij niezależność finansową.

W Fenix masz możliwość budowy własnego Zespołu Sprzedażowego.

Każda osoba z Twojego Zespołu może robić zakupy na własny użytek, sprzedawać produkty z marżą oraz rejestrować nowe osoby. Każdy zakup dokonany przez dowolne osoby z Twojego Zespołu jest liczony do wspólnego obrotu.

Grupę budujemy tak, aby każdy miał szansę na rozwój stabilnego i dającego profity biznesu. W momencie zapraszania przez Ciebie nowych osób, Twój sukces będzie zależał zarówno od Ciebie, jak i od nich.

Twój rabat wynikowy opiera się na wypracowanym wspólnym obrocie w PLN oraz na różnicy poziomów Twojego i osób, które zaprosiłeś do Zespołu w pierwszej linii.

Osiągając kolejne poziomy rabatowe, nie tylko oszczędzasz kupując produkty po cenach Dystrybutora i zarabiasz na sprzedaży produktów, ale otrzymujesz również rabat wynikowy albo wynagrodzenie wynikające z Planu Marketingowego Fenix liczone od łącznego obrotu całego Twojego Zespołu.

Korzyści z budowy Zespołu:

Naucz innych rekrutacji i budowania własnego Zespołu Sprzedażowego, aby osiągnąć wyższe poziomy rabatowe!

Im więcej osób będzie aktywnie sprzedawać i zapraszać nowe osoby do Grupy, tym więcej zarobisz i szybciej osiągniesz dochód pasywny wynikający z dalszych poziomów Planu Marketingowego.

Na tym jednak nie koniec!

Twoje dalsze zaangażowanie w promocję Marki Fenix może być nagrodzone poprzez otrzymanie nominacji do prestiżowego grona najlepszych z najlepszych – grona Dyrektorów Fenix.